Modules Info (1.0.5) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Version
ur: ورژن

en: Weight
ur: وزن

en: Name
ur: نام

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Modules
ur: موڈیولز
