Modules Info (1.0.7) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Version
az: Versiya

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: View
az: Görünüş

en: Modules
az: Modullar

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında
