Modules Info (1.0.7) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Version
am: ሥሪት

en: Weight
am: ክብደት

en: Name
am: ስም

en: Save
am: አስቀምጥ

en: View
am: ትይታ

en: Modules
am: ሞዱሎች

en: Custom
am: ብጁ
