Modules Info (1.0.7) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Version
ast: Versión

en: Weight
ast: Pesu

en: Name
ast: Nome

en: Save
ast: Guardar

en: View
ast: Vista

en: Modules
ast: Preseos

en: Custom
ast: Personalizáu

en: module
ast: módulu
