Modules Info (1.0.7) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Version
ca: Versió

en: Weight
ca: Pes

en: Name
ca: Nom

en: Save
ca: Desa

en: View
ca: Mostra

en: Modules
ca: Mòduls

en: Custom
ca: Personalitzat

en: module
ca: mòdul

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: About
ca: Detalls

en: There are no @label yet.
ca: Encara no hi ha cap @label.
