Modules Info (1.0.7) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Weight
da: Vægt

en: Name
da: Navn

en: Save
da: Gem

en: View
da: Vis

en: Modules
da: Moduler

en: Issues
da: Udgaver

en: Custom
da: Tilpasset

en: module
da: modul

en: Machine name
da: Internt navn

en: modules
da: moduler

en: About
da: Om

en: There are no @label yet.
da: Der er endnu ingen @label.
