Modules Info (1.0.7) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Version
dz: ཐོན་རིམ་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Name
dz: མིང་།

en: View
dz: སྟོན་

en: Modules
dz: ཚད་གཞི་ཚུ་

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: module
dz: ཚད་གཞི་
