Modules Info (1.0.7) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Status
et: Olek

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Version
et: Versioon

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: Save
et: Salvesta

en: View
et: Kuva

en: Modules
et: Moodulid

en: Custom
et: Kohandatud

en: Id
et: ID

en: module
et: moodul

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: About
et: Programmist
