Modules Info (1.0.7) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Version
fi: Versio

en: Weight
fi: Paino

en: Name
fi: Nimi

en: Save
fi: Tallenna

en: View
fi: Näytä

en: Modules
fi: Moduulit

en: Issues
fi: Julkaisut

en: Custom
fi: Oma

en: Id
fi: Tunniste

en: module
fi: moduuli

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: About
fi: Tietoja
