Modules Info (1.0.7) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Version
hy: Տաբերակ

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: View
hy: Դիտել

en: Modules
hy: Մոդուլներ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
