Modules Info (1.0.7) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Version
kk: Нұсқа

en: Weight
kk: Салмағы

en: Name
kk: Аты

en: Save
kk: Сақтау

en: View
kk: Қарау

en: Modules
kk: Модульдер

en: Custom
kk: Өзгертпелі
