Modules Info (1.0.7) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Version
km: កំណែ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: View
km: មើល

en: Modules
km: ម៉ូឌុល

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: module
km: ម៉ូឌុល

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: About
km: អំពី
