Modules Info (1.0.7) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Name
my: အမည်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Modules
my: Module များ

en: Id
my: အမှတ်စဉ်

en: About
my: အကြောင်း
