Modules Info (1.0.7) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Version
ne: संस्करण

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: Modules
ne: मोड्यूलहरू

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: About
ne: बारेमा
