Modules Info (1.0.7) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Version
sk: Verzia

en: Weight
sk: Váha

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: View
sk: Zobraziť

en: Modules
sk: Moduly

en: Custom
sk: Vlastná

en: module
sk: modul

en: Sites
sk: Stránky

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: About
sk: Informácie o

en: There are no @label yet.
sk: Zatiaľ nie je k dispozícii žiadne @label.
