Modules Info (1.0.7) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Name
ug: ئىسىم

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Modules
ug: مودۇللار

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Sites
ug: تور بەتلەر

en: About
ug: ھەققىدە
