Modules List (1.0.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Description
da: Beskrivelse

en: Path
da: Sti

en: Module Name
da: Modulnavn

en: Machine Name
da: Maskinnavn

en: Filter modules
da: Filtrér moduler

en: Filter by name or description
da: Filtrér efter navn eller beskrivelse
