Modules List (1.0.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Description
el: Περιγραφή

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Version
el: Έκδοση

en: Path
el: Διαδρομή

en: N/A
el: Μ/Δ

en: Filter modules
el: Φιλτράρισμα μονάδων

en: Filter by name or description
el: Φιλτράρισμα ανά όνομα ή περιγραφή
