Modules List (1.0.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Description
et: Kirjeldus

en: Administration
et: Haldus

en: Version
et: Versioon

en: Path
et: Tee

en: N/A
et: Puudub

en: Machine Name
et: Masinnimi

en: Filter modules
et: Filtreeri mooduleid

en: Filter by name or description
et: Filtreeri nime või kirjelduse järgi
