Modules List (1.0.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Description
eu: Azalpena

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Version
eu: Bertsioa

en: Path
eu: Bide-izena

en: Filter by name or description
eu: Iragazi izenaren edo deskripzioaren arabera
