Modules List (1.0.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Description
gl: Descrición

en: Administration
gl: Administración

en: Version
gl: Versión

en: Path
gl: Ruta

en: N/A
gl: N/D

en: Machine Name
gl: Nome de sistema
