Modules List (1.0.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Version
hy: Տաբերակ

en: Path
hy: Ուղի

en: N/A
hy: Տվյալ չկա
