Modules List (1.0.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Description
id: Deskripsi

en: Administration
id: Administrasi

en: Version
id: Versi

en: Path
id: Jalur

en: N/A
id: T/T

en: Machine Name
id: Nama Mesin

en: Filter modules
id: Filter modul

en: Filter by name or description
id: Filter berdasarkan nama atau deskripsi
