Modules List (1.0.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Description
ja: 説明

en: Administration
ja: 管理

en: Version
ja: バージョン

en: Path
ja: パス

en: Machine Name
ja: システム内部名称

en: Filter modules
ja: モジュールをフィルター

en: Release Date
ja: 発売日

en: Filter by name or description
ja: 名前と説明でフィルター
