Modules List (1.0.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Description
ku: دەربارە

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Version
ku: وەشان

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: N/A
ku: نییە
