Modules List (1.0.0) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Description
pt: Descrição

en: Administration
pt: Administração

en: Version
pt: Versão

en: N/A
pt: N/D

en: Machine Name
pt: Nome de máquina

en: Filter modules
pt: Filtrar módulos

en: Release Date
pt: Data de lançamento

en: Filter by name or description
pt: Filtrar por nome ou descrição

en: Modules installed
pt: Módulos instalados
