Modules List (1.0.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Administration
ta: மேலாண்மை

en: Version
ta: பதிப்பு

en: Path
ta: பாதை

en: N/A
ta: இல்
