Modules List (1.0.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Description
tr: Açıklama

en: Administration
tr: Yönetim

en: Version
tr: Sürüm

en: Path
tr: Yol

en: Machine Name
tr: Makine Adı

en: Filter modules
tr: Modülleri Süz

en: Filter by name or description
tr: Ada ya da açıklamaya göre süz
