Modules List (1.0.0) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Description
uk: Опис

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Version
uk: Версія

en: Path
uk: Шлях

en: N/A
uk: Н/Д

en: Module Name
uk: Назва Модулю

en: Machine Name
uk: Машинна Назва

en: Filter modules
uk: Фільтр модулів

en: Release Date
uk: Дата випуску

en: No description available
uk: Немає опису

en: Filter by name or description
uk: Фільтр за назвою або описом

en: Modules installed
uk: Модулі встановлено
