Modules weight (3.0.1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Development
az: Develop

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir
