Modules weight (3.0.1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Development
he: פיתוח

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Package
he: חבילה

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים
