Modules weight (3.0.1) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Development
te: రూపకల్పన

en: Description
te: వివరణ

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Weight
te: భారం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు
