Modules weight (3.0.1) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Development
fa: توسعه

en: Description
fa: توضیحات

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Weight
fa: وزن

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Activated
fa: فعال‌شده

en: Save Changes
fa: ذخیره تغییرات

en: Package
fa: بسته

en: About
fa: درباره

en: Uses
fa: استفاده‌ها
