Modules weight (3.0.2) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Development
fr: Développement

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Weight
fr: Poids

en: Settings
fr: Paramètres

en: Name
fr: Nom

en: Activated
fr: Activé

en: Save Changes
fr: Enregistrer les modifications

en: Package
fr: Paquet

en: About
fr: À propos

en: Uses
fr: Utilisations
