Modules weight (3.0.2) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Development
it: Sviluppo

en: Description
it: Descrizione

en: Disabled
it: Disattivato

en: Weight
it: Peso

en: Settings
it: Impostazioni

en: Name
it: Nome

en: Save Changes
it: Salva le modifiche

en: Package
it: Imballo

en: About
it: Informazioni

en: Uses
it: Usa
