Modules weight (3.0.2) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Development
tr: Geliştirme

en: Description
tr: Açıklama

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Save Changes
tr: Değişiklikleri Kaydet

en: Package
tr: Paket

en: About
tr: Hakkında

en: Uses
tr: Kullanım
