Modules weight (3.0.2) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Development
ug: پروگرامما تۈزۈش

en: Description
ug: بايانى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش
