Modules weight (8.x-1.1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Development
eu: Garapena

en: disabled
eu: ezgaituta

en: Description
eu: Azalpena

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak
