Modules weight (8.x-1.1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Development
si: සංවර්ධනය

en: disabled
si: සක්‍රීය නොවන

en: Description
si: විස්තරය

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Name
si: නම
