Modules weight (8.x-1.4) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Development
ca: Desenvolupament

en: disabled
ca: inhabilitat

en: Description
ca: Descripció

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Activated
ca: Activat

en: Save Changes
ca: Desa els canvis

en: About
ca: Detalls

en: Uses
ca: Usos

en: Machine Name
ca: Nom màquina
