Modules weight (8.x-1.4) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Development
et: Arendus

en: disabled
et: keelatud

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Package
et: Pakk

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab

en: Machine Name
et: Masinnimi
