Modules weight (8.x-1.4) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Development
sv: Utveckling

en: disabled
sv: ej aktiverad

en: Description
sv: Beskrivning

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Weight
sv: Vikt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Save Changes
sv: Spara ändringar

en: Package
sv: Paket

en: About
sv: Om

en: Configuring the module
sv: Konfigurera modulen

en: Uses
sv: Använder

en: Machine Name
sv: Maskinläsbart namn
