Modules weight (8.x-1.4) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Development
ur: ڈویلپمنٹ

en: disabled
ur: غیرفعال شدہ

en: Description
ur: وضاحت

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Weight
ur: وزن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام
