Modules weight (8.x-1.7) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Development
da: Udvikling

en: disabled
da: deaktiveret

en: Description
da: Beskrivelse

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Weight
da: Vægt

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Activated
da: Aktiveret

en: Save Changes
da: Gem ændringer

en: Package
da: Pakke

en: About
da: Om

en: Configuring the module
da: Konfigurering af modul

en: Uses
da: Bruger

en: Machine Name
da: Maskinnavn
