Modules weight (8.x-1.7) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Development
nn: Utvikling

en: disabled
nn: gjer utilgjengeleg

en: Description
nn: Beskriving

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Package
nn: Pakke
