Modules weight (8.x-1.7) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: disabled
pa: ਆਯੋਗ ਹੈ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Name
pa: ਨਾਂ
