Modules weight (8.x-1.8) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Development
es: Desarrollo

en: Description
es: Descripción

en: Disabled
es: Desactivado

en: Weight
es: Peso

en: Settings
es: Configuración

en: Name
es: Nombre

en: Activated
es: Activado

en: Save Changes
es: Guardar cambios

en: Package
es: Paquete

en: About
es: Acerca de

en: Configuring the module
es: Configurando el módulo

en: Uses
es: Usos

en: Machine Name
es: Nombre de sistema
