Modules weight (8.x-1.8) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: Description
ka: აღწერა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Save Changes
ka: ცვლილებების შენახვა
