Modules weight (8.x-1.8) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Development
ml: വികസനം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: Uses
ml: ഉപയോഗങ്ങൾ
