Modules weight (8.x-1.9) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: About
sq: Informacione
